Dostawa

  1. Jeżeli zamawiany towar znajduje się w magazynie, Państwa zamówienie zrealizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Dlatego prosimy zwrócić uwagę czy interesujący Państwa rozmiar jest aktualnie dostępny.
  2. Przesyłkę dostarczymy Państwu za pośrednictwem KURIERA (inPost) lub PACZKOMATEM (inPost).

Prosimy o wybór sposobu dostarczenia przy składaniu zamówienia.

Wysyłki zagraniczne realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki kurierskie tylko na terenie Polski.Przesyłki pobraniowe tylko na terenie Polski.

Przy płatności PRZELEWEM – wysyłka priorytetowa

Przesyłkę dostarczy Państwu listonosz lub kurier ale nie pobiera on już należności wynikających z treści zamówienia. Paczka wysłana będzie dopiero po zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty w trybie PRIORYTETU. Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu powinien zostawić AWIZO na podstawie, którego należy odebrać paczkę ze wskazanego urzędu pocztowego lub placówki firmy kurierskiej.

Koszt przygotowania, pakowania i nadania przesyłki to w zależności od wielkości paczki 15 PLN (płatność przelewem) / 20 PLN (pobranie) i zostanie doliczony go do kwoty zamówienia. (Koszt wysyłki na terenie Polski).

Zawsze przy odbieraniu przesyłki proszę sprawdzić czy paczka nie została uszkodzona w trakcie transportu. W takim przypadku należy poinformować o tym listonosza lub pracownika poczty i w ich obecności sporządzić odpowiednią notatkę, którą należy zachować.

Przy płatności – ZA POBRANIEM

Przesyłkę dostarczy Państwu  kurier i to jemu należy przekazać należność wynikającą z zamówienia.  Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu powinien zostawić AWIZO na podstawie, którego paczkę należy odebrać ze wskazanej placówki firmy kurierskiej i tam uiścić wpłatę.

Zwroty

Jeżeli towar nie spełni Państwa oczekiwań możecie go Państwo odesłać w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem, że nie był on używany i nie został w żaden sposób uszkodzony. Koszty zwrotu towaru (przesyłka od Klienta) ponosi Klient. Prosimy dodać do przesyłki pisemną informację o rezygnacji oraz nr rachunku bankowego na jaki mamy wykonać przelew.

Przesyłki prosimy wysyłać na adres: TAK TO TU / HAMSKY ul. DZWONNICZA 3 LOK. U4, 02-784 Warszawa